Opublikowany w Kosmetyki

Vitella Versi – żel na przebarwienia po łupieżu

Łupież pstry to choroba, która wywołuje jasne lub ciemne plamy na skórze. Są one związane z zakażeniem drożdżakiem Malassezia furfur. Osoby cierpiące na te objawy skorzystać mogą z żelu Vitella Versi, który działa skutecznie i prowadzi do pozbycia się problemu. Jak działa produkt? Czym się cechuje?

Vitella Versi żel

Ciemne i jasne plamy na skórze wywołują dyskomfort i często wiążą się z walką z objawami łupieżu pstrego. Lekarze zalecają sięgnięcie po Vitella Versi – produkt zawiera ichtiol jasny i octopirox. Ten drugi składnik działa przeciwgrzybiczo, usuwając jednocześnie przyczynę przebarwień. Jeśli chodzi o ichtiol jasny, ma on za zadanie zmniejszyć nadmierne wydzielanie sebum przez skórę i działać przeciwzapalnie. Regularne stosowanie żelu sprawi, że przebarwienia jasne znikają pod wpływem słońca, a ciemne ulegają blednięciu. 

Kto może skorzystać z żelu?

Z Vitella Versi skorzystają osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 10 roku życia. Sposób użycia żelu jest następujący:

  • codzienne stosowanie na zmienioną powierzchnię ciała,
  • delikatne wmasowanie żelu w skórę przez ok. 1-2 minuty,
  • stosowanie przez kilka tygodni (3 lub 4),
  • zalecane jest używanie żelu pod prysznic Mediket Versi.

Po aplikacji i zastosowaniu przez kilka tygodni żelu dobrą opcją jest mycie skóry ciała i głowy produktem Mediket Versi. To pozwoli zapobiec ewentualnym dalszym problemom lub nawrotowi choroby. Zastosowanie można skonsultować ze specjalistą, co pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Farmaceuta wskaże, jak stosować żel i na jakie działanie można liczyć.