Opublikowany w Kosmetyki

Dermedic hydrain 3 hialuro krem-żel ultranawilżający – jak działa?

Dermedic hydrain 3 hialuro krem-żel ultranawilżający to produkt, który sprawdza się w przypadku skóry odwodnionej i suchej. Silnie nawilża, a jednocześnie zapobiega utracie wody przez naskórek. Stały poziom nawilżenia utrzymuje się nawet przez 48 godzin od momentu aplikacji. Ponadto krem dermedic hydrain 3 wykazuje właściwości wzmacniające i regenerujące, co ma szczególne znaczenie w przypadku skóry zmęczonej terapiami dermatologicznymi. Wyróżnia się lekką oraz nietłustą formułą, sprawdzając się idealnie pod makijaż.

Krem dermedic hydrain 3 hialuro – skład

W składzie kremu dermedic hydrain 3 największe znaczenie mają cztery składniki aktywne:

  • mocznik. Wykazuje właściwości nawilżające, zmiękczające, lekko złuszczające. Poprawia absorpcję innych składników aktywnych,
  • gliceryna. Działa głównie nawilżająco, zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Powstrzymuje utratę wody przez naskórek. Ponadto wygładza, koi, uelastycznia i ujędrnia skórę,
  • kwas hialuronowy. Odpowiada przede wszystkim za nawilżenie skóry,
  • skwalan. Naturalny emolient roślinny tworzący na skórze filtr ochronny. Wzmacnia barierę wodnolipidową naskórka, nawilża, natłuszcza.
dermedic hydrain 3

Dermedic hydrain 3 hialuro krem-żel ultranawilżający – zastosowanie

Krem dermedic hydrain 3 link należy stosować codziennie na oczyszczoną i suchą skórę twarzy oraz dekoltu, wklepując opuszkami palców niewielką jego ilość, aż do całkowitego wchłonięcia. Ze względu na lekką, nietłustą formułę produkt idealnie sprawdza się pod makijaż. Co więcej, nie zatyka porów, dlatego sprawdza się również w przypadku skóry problematycznej.