Opublikowany w Kosmetyki

Inglot – podkład hd

Podkład to podstawowy kosmetyk do makijażu. Pozwala wyrównać koloryt skóry, zakryć niedoskonałości i sprawić, że każda kobieta poczuje się piękna. Podkład dobierany jest indywidualnie do potrzeb konkretnego typu cery, a także jej odcienia. Dzięki temu gwarantuje idealne połączenie ze skórą. Wśród bogatej oferty kosmetyków do makijażu wyróżnia się produkt marki inglot podkład hd o silnych właściwościach kryjących, dostępny w różnych odcieniach.

Inglot podkład hd – dla wyjątkowych kobiet

Podkład hd to produkt o specjalnie opracowanej formule, która wyróżnia się doskonałym kryciem. Pozostałe atuty produkty to:

  • zawartość unikalnych pigmentów HD,
  • precyzyjne dopasowanie do odcienia skóry,
  • długotrwały efekt zmatowienia i wygładzenia.

Podkład marki Inglot zawierający wyjątkowe pigmenty HD znajduje zastosowanie zarówno w codziennym makijażu, jak i podczas sesji fotograficznej. Jego unikalna formuła i płynna konsystencja sprawiają, że aplikacja jest prosta i przyjemna. Co więcej, skutecznie maskuje niedoskonałości oraz przebarwienia, ujednolicając kolor skóry. Pozostawia matowe wykończenie oraz wygładza powierzchnię skóry, utrzymując wrażenie naturalności.

podkład hd inglot

Inglot podkład hd – moc składników

Podkład HD marki Inglot to nie tylko doskonały efekt kryjący, ale również świetny skład wzbogacony ekstraktem z białej trufli, który odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia. Produkt jest hipoalergiczny, dzięki czemu świetnie nadaje się do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Produkt ma lekką, płynną konsystencję, dzięki czemu można go nakładać na kilka sposobów- za pomocą pędzla lub gąbeczki do makijażu na oczyszczoną i nawilżoną skórę twarzy. Fluid należy równomiernie rozprowadzić na całej powierzchni twarzy, aby zwiększyć efekt krycia (np. w miejscu niedoskonałości) można aplikować drugą warstwę punktowo.