Opublikowany w Kosmetyki, porady

Piękno włosów bez ograniczeń

Beaver znaczy bóbr, ale co oznacza w kontekście urody? Zdrowe, mocne i lśniące włosy! Kosmetyki Baver to odpowiedź na destrukcyjny wpływ   zanieczyszczonego środowiska, stresu, czy złego odżywiania. Wszystko to osłabia włosy, na szczęście wybór odpowiednich kosmetyków jest w stanie zatrzymać ten proces.

W poszukiwaniu naturalnego piękna

Podczas pielęgnacji, czy stylizacji, włosy nie mogą być narażone na przyjmowanIe szkodliwych składników. Tej idei hołduje marka Baver i jest jej wierna. Laboratoria firmy opracowują najbardziej korzystne formuły złożone z organicznych komponentów o najwyższej jakości. Wszystko po to, by klient mógł doświadczyć bogactwa płynącego z natury. Misją marki jest także wsparcie salonów fryzjerskie bogatą ofertą kosmetyków profesjonalnych. Zaawansowana technologia odwróconej osmozy pozwalająca na głębsze wniknięcie składników odżywczych, zastąpienie chemicznych spieniaczy naturalnym wyciągiem z orzecha kokosowego przemyślane skłasy, to gwarancja kompleksowej i szytej na miarę pielęgnacji, bezpiecznej koloryzacji, czy trwałej ondulacji włosów.

Linie kosmetyków

Linie kosmetyków

Szeroka gama produktów to odpowiedź na indywidualne potrzeby oraz problemy włosów i skóry głowy. Podstawowe serie kosmetyków Beaver w zakresie pielęgnacji to:

  • linia Hydro z całym wachlarzem produktów nawilżających, regeneracyjnych, przeciw utracie włosów, do włosów kręconych, przetłuszczających się, przeciw wolnym rodnikom, dla mężczyzn, a także dla potrzeb delikatnych włosów dzieci, przywraca piękny połysk i witalność włosów,
  • linia Arganowa zawierająca specjalną Terapię Nawilżająco-Odbudowującą z olejem arganowym i proteinami – idealna restrukturyzacja zniszczonych włosów,
  • linia Keratynowa, bogata w zagęszczające włosy białko keratyny, witaminy i aminokwasy, pogrubia włosy, nie obciąża,
  • The Tree z esencją z drzewa herbacianego i olejem kokosowym, delikatne i wonne oczyszczenie,
  • Total Luxury Red Wine ze wzmacniającymi rdzeń włosa polifenolami z czerwonego wina, luksusowa odbudowa włosów.

Wszystkie produkty pozbawione są oleju silikonowego, mineralnego, parabenów, fosforanów, siarczanów i tlenku etylenu.