Opublikowany w porady

Czas na piercing stref intymnych

Temat, który nie dotyczy tylko kobiet. Można być bowiem zdziwionym tym, że tak dużo mężczyzn decyduje się na przekłucie penisa. Tak, nie ma co ukrywać, że w temacie piercingu, dla człowieka tak naprawdę chyba nie ma rzeczy niemożliwych. Aczkolwiek, kolczyki intymne u kobiet, wzbudzą zainteresowanie nie tylko u samej płci pięknej. Panowie będą chętni do tego, aby takie ozdoby obejrzeć, naprawdę z bliska.

Cena piercingu intymnego

Jeżeli chodzi o kolczyki w cipce, to wszystko zależne jest dokładnie od tego, gdzie ozdoba będzie dokładnie umieszczana. Do wyboru są wargi sromowe, a także łechtaczka. Nie można również zapomnieć o samej formie przekłucia. Przykładowo warto wspomnieć o tym, że ma się do czynienia z fourchette (kolczyk umieszczony na tylnej ścianie pochwy), glans (kolczyk we właściwym narządzie łechtaczki), czy też z vch (pionowy kolczyk w napletku łechtaczki). Biorąc pod uwagę te przykładowe informacje można podać, że średnia cena za fourchette wynosić może ok. 150 zł, a za glans ok. 220 – 250 zł. W takich kwestiach nie warto jednak kierować się oszczędnościami.

Przeszkolony piercer

Dlaczego nie warto oszczędzać? Chociażby po to, aby mieć pewność, że kolczyk w cipce nie tylko zostanie prawidłowo umieszczony. Mowa tutaj chociażby o zachowaniu sterylnych warunków bezpieczeństwa. Tym bardziej, że ma się do czynienia ze strefą intymna. Warto więc wybierać takie salony, które zatrudniają tylko wyszkolonych piercerów. Takich, którzy swoją wiedzę mogą poświadczyć odpowiednimi certyfikatami.