Opublikowany w Paznokcie

Jakie stylizacje można wykonać z pyłkami do paznokci?

Wykonywanie zdobień paznokcie nie jest już obecnie tylko i wyłącznie domeną stylistek i kosmetyczek. Obecnie coraz więcej pań decyduje się na to, by samodzielnie chwycić w dłoń akcesoria do zdobienia i stylizacji paznokci i spróbować swoich sił w wykonaniu własnego manicure. Panie z całą pewnością przeglądają różnorodne strony i czerpią inspirację. Z pewnością zauważyły one także fakt, że obecnie to pyłki do paznokci cieszą się ogromną popularnością. Wobec tego jakie stylizacje na paznokciach można wykonać z ich pomocą?

Pyłki na paznokcie idealne do wykonania efektu ombre

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że pyłki do paznokci dają wręcz nieograniczone niczym możliwości w zakresie wykonywania różnego rodzaju zdobień. Okazuje się, że nawet spoglądając na strony z inspiracjami, zauważymy szybko, że pyłki na paznokcie znajdują nieskończenie wiele zastosowań. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że pyłek do paznokci daje nam możliwość na wykonanie jednego z najmodniejszych zdobień ubiegłego i obecnego sezonu! (ZOBACZ) Mowa tu przede wszystkim o efekcie ombre. Jak wykonać taką stylizację samodzielnie? Otóż:

  • wykonujemy tradycyjny manicure hybrydowy i utwardzamy go w lampie;
  • nakładamy dry top coat i ponownie utwardzamy całość w lampie;
  • przy pomocy kawałka gąbeczki delikatnie wklepujemy pyłek do paznokci w górą część płytki;
  • zdobienie musi mieć nieregularną formę, by zachować efekt przejścia kolorów;
  • całość pokrywamy ponownie dry top coatem i utwardzamy w lampie.

Takie pyłki na paznokcie i wykreowanie z ich pomocą kultowego już efektu ombre staje się jednym z prostszych sposobów na wykonanie efektownego manicure we własnym zakresie. Panie z pewnością powinny spróbować tej techniki i przekonać się, że pyłki na paznokcie są świetnym materiałem do pracy!

Pyłki na paznokcie jako efektowny manicure

Pyłek do paznokci możemy również zastosować na każdym z nich! Taki manicure z pewnością skutecznie będzie przyciągał  wzrok i doda naszym dłoniom o wiele więcej blasku i stylu. Pyłki na paznokcie w tym rodzaju stylizacji nakładamy na cała ich powierzchnię. Najlepiej wykonać to przy pomocy własnego palca. Oczywiście załóżmy gumową rękawiczkę, na następnie nabierzmy na palec odpowiednią ilość pyłku i wmasujmy go w płytkę paznokcia. Starajmy się nie ominąć żadnego jej fragmentu i precyzyjnie rozprowadzić pyłek nawet w okolicy brzegów i przy samych skórkach. Następnie całość pokrywamy top coatem i możemy takie paznokcie utwardzić w lampie. Spektakularny i imponujący efekt takiej stylizacji jest gwarantowany!