Opublikowany w Paznokcie

Dlaczego warto wybrać lakiery kauczukowe?

Kauczukowe lakiery do paznokci już od dłuższego czasu są hitem w salonach piękności i w domach miłośniczek manicure. Okazuje się, że producenci zapewniają atrakcyjną cenę lakierów i bardzo dobrą jakość. Poszukując lakieru, nie można przejść obojętnie obok bazy kauczukowej. To wytrzymałe rozwiązanie, które doskonale prezentuje się na naszych paznokciach. Jakie zalety mają lakiery kauczukowe? Dlaczego są tak cenione na rynku? O czym pamiętać podczas wyboru? Gdzie dokonamy zakupu?

Lakiery kauczukowe

Manicure hybrydowy z pewnością nie może się odbyć bez odpowiedniej bazy. Ma ona za zadanie zniwelować niedoskonałości płytki paznokcia i przedłużyć trwałość lakieru. Okazuje się, że baza kauczukowa odznacza się gęstą konsystencją. Po wysuszeniu zmienia się na stałą i zachowuje swoją sprężystość. Właściwości kauczuku sprawiają, że baza przez cały czas pracuje z paznokciem. To oznacza, że nie ma mowy o odpryskach. Elastyczny kauczuk amortyzuje urazy i wpływa na długą trwałość manicure. Nic więc dziwnego, że lakiery kauczukowe są tak popularne na rynku. 

Bazy kauczukowe

Jakie zalety mają bazy kauczukowe? Przede wszystkim wyróżniają się zdolnością do samopoziomowania. Nałożenie bazy na płytkę sprawia, że uzyskamy równą i gładką powłokę. Paznokieć w efekcie uzyskuje idealny kształt. Jeśli nie możemy zapuścić długich paznokci z powodu ich kruchości, postawmy na bazę kauczukową. Dzięki temu przedłużymy płytkę nawet do 5 mm. Manicure prezentuje się naturalnie, a cały proces wykonamy w kilkadziesiąt minut. 

Jak używać lakieru kauczukowego? Najczęściej takie lakiery znajdują się w wyposażeniu salonów kosmetycznych. Nie trzeba być profesjonalistką, aby wykonać kauczukowy manicure. Do stylizacji paznokci w domu przyda nam się baza kauczukowa, kolorowy lakier hybrydowy, lakier nawierzchniowy, lampa UV, pilniczek, bloczek polerski, patyczek drewniany, cleaner i środek do zmiękczania skórek. Pierwszym etapem jest odpowiedni przygotowanie paznokci. Należy zmiękczyć skórki, spiłować płytkę i przetrzeć ją bloczkiem polerskim. Następnie wycieramy paznokcie płatkiem nasączonym w cleanerze i przystępujemy do działania.

Nowoczesne kauczukowe lakiery do paznokci są chętnie stosowane przed kobiety. Pamiętajmy o tym, że lakiery kauczukowe z powodzeniem zakupimy w w internetowym sklepie. To ułatwienie dla każdego klientki, która chce szybko i wygodnie dokonać zakupu. Niezawodna baza kauczukowa wpływa na trwałość manicure i jest łatwa w aplikacji. Produkty odznaczają się wysoką jakością i atrakcyjną ceną.