Opublikowany w Kosmetyki

Postaw na naturalny makijaż z Annabelle Minerals

Stosowanie kosmetyków kolorowych jest bardzo ważne dla wielu przedstawicielek płci pięknej. Dzięki makijażowi można bowiem podkreślić atuty swojej urody oraz zatuszować ewentualne jej mankamenty. Ważne jest jednak stosowanie odpowiednich preparatów. Okazuje się, że dzięki nim makijaż może być skuteczny oraz oczywiście bardzo bezpieczny dla skóry.

Wybierz odpowiedni podkład

Każdy, komu zależy na trwałym i atrakcyjnym makijażu, powinien zdecydować się na zakup kosmetyków naturalnych, wysokiej jakości. Marka Annabelle Minerals może zaoferować nam trzy rodzaje dobrych jakościowo podkładów. Można wybrać podkład:

  • matujący
  • kryjący
  • rozświetlający
annabelle minerals pędzel
Produkty annabelle minerals dostępne w sklepie Lavandin

Matujący podkład sprawdzi się u posiadaczek skóry mieszanej i tłustej. Z kryjącego podkładu zadowolone będą przedstawicielki płci pięknej posiadające trądzik i rozległe przebarwienia. Rozświetlenie przyda się zaś paniom o karnacji pozbawionej blasku i zszarzałej. Istotne jest to, aby podkład posiadał odpowiedni odcień. Powinien być on jak najbardziej zbliżony do kolorytu cery. Dobranie właściwego odcienia nie należy niestety do najłatwiejszych. Wskazane może okazać się zamówienie próbek i przetestowanie ich na swojej skórze. Przydatny będzie także pędzel, przy pomocy którego możliwa będzie dokładna aplikacja kosmetyku

A może cienie do powiek i róż?

Annabelle Minerals ma do zaoferowania kobietom nie tylko podkłady. Warto zdecydować się również na cienie do powiek, a także na róż. Cienie podkreślą naturalne piękno oczu, a róż pozwoli uwypuklić kości policzkowe. Alternatywą dla różu może okazać się także bronzer. Warto dobrać odpowiedni odcień tego rodzaju kosmetyku. Nie każda kobieta wie jednak od razu, jaki odcień bronzera czy różu będzie jej pasował. Warto byłoby zatem zastanowić się nad zamówieniem próbek. Dzięki wypróbowaniu kilku różnych kosmetyków kolorowych, na pewno uda się dobrać najodpowiedniejszy odcień.