Opublikowany w Kosmetyki

Dlaczego warto wybierać lakiery hybrydowe?

Manicure hybrydowy w ostatnich latach stał się dużo bardziej popularny, niż manicure wykonywany klasycznymi lakierami. Nie można się temu dziwić, bo hybrydy mają wiele zalet, które przemawiają na ich korzyść. Dlaczego warto wybierać lakiery hybrydowe Neonail? Dlaczego opłaca się nosić hybrydy?

Trwałość

Zwykły lakier wygląda dobrze przez kilka dni. Zwykle po dwóch lub trzech dobach pojawiają się odpryski. Czasami są one już wcześniej, bo pomalowane paznokcie źle znoszą kontakt z wodą. Zwykle nie powinno się więc myć naczyń i wykonywać obowiązków domowych.

Natomiast lakiery hybrydowe są odporne na działanie wody. Są trwałe i można cieszyć się ich nienagannym wyglądem nawet do sześciu tygodniu. Są osoby, które pozbywają się lakieru hybrydowego tylko dlatego, że im się znudził – a nie dlatego, że wygląda już nieestetycznie. Stąd też nikogo nie powinno dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na manicure z użyciem https://puderek.com.pl/155-neonail-lakiery-hybrydowe lakierów hybrydowych Neonail.

Wzmacniają paznokcie

Warto wiedzieć, że lakiery hybrydowe mogą przydać się osobom, które mają słabe paznokcie. Dwie warstwy trwałego lakieru wzmocnią płytkę paznokcia i sprawią, że będzie ona bardziej odporna na złamania i uszkodzenia. Tym samym zmniejszy się ryzyko tego, że paznokcie zostaną po raz kolejny uszkodzony. Lakiery hybrydowe można stosować też po to, by umożliwić paznokciom wzrost do pożądanej długości. Jeśli paznokcie są łamliwe, to najczęściej trudno jest je wyhodować. Z lakierem hybrydowym jest to jednak możliwe. Dzięki temu można mieć naturalnie długie paznokcie.