Opublikowany w Kosmetyki, Zabiegi kosmetyczne

Paznokcie, które przyciągają uwagę

Każda z pań od czasu do czasu lubi postawić na efektowne, fantazyjne paznokcie, które podkreślą jej wyjątkowy charakter i ciekawy styl. Teraz to możliwe, gdyż producenci kosmetyków wypuścili na rynek mnóstwo akcesoriów, dzięki którym można stworzyć nawet samodzielnie ciekawe wzory na swoich paznokciach. Co jest obecnie na topie?

Pyłki do paznokci


Pyłki do paznokci to najbardziej znane produkty, które pozwalają stworzyć na płytce efektowne zdobienia. Młode dziewczyny zakochały się w efekcie syrenki, lustra, w efekcie holograficznym itd. Jak używać tego typu rzeczy? Nie jest to skomplikowane. Wystarczy zrobić manicure hybrydowy jak zawsze, a pod koniec (przed nałożeniem topu) nanieść niewielką ilość pyłku i idealnie rozprowadzić go na paznokciach. Następnie całość należy utwardzić w lampie.

Idealny manicure


Pyłki świetnie sprawdzają się zarówno na rozmaitych kolorach, jak i na bezbarwnym lakierze. Można z nimi stworzyć naprawdę całkiem sporo fantazyjnych kombinacji. Nawet fanki subtelnego, delikatnego manicure od czasu do czasu chętnie sięgają po pyłek, który pomaga stworzyć efekt lustra lub efekt kameleona na paznokciach. Trzeba jednak pamiętać o tym, by nie przesadzić z ilością nakładanego preparatu. Delikatny błysk dobrze wygląda na dłoniach nawet na co dzień. Jeszcze lepiej, gdy panie zdecydują się na jeden lub dwa paznokcie w takim wyjątkowym zdobieniu, a cała reszta pozostanie w jednolitym, stonowanym kolorze. Nawet na stopach tego typu pedicure wygląda fantastycznie i stylowo.