Opublikowany w Kosmetyki, Zabiegi kosmetyczne

Flexy gel elisium — innowacja do stylizacji paznokci

Zadbane dłonie są wizytówką ich właścicielek. Piękne paznokcie o zdrowym wyglądzie stanowią lepszą ozdobę niż najpiękniejsza biżuteria. Dlatego też stylizacja paznokci stała się ogromnie popularna, a wraz z nią wzrosło zapotrzebowanie na wysokiej jakości specjalistyczne kosmetyki.

Flexy gel elisium — innowacja w świecie sztucznych paznokci

Nowoczesna formuła żelu elisium oparta jest na połączeniu żelu z akrylem. Dzięki zastosowaniu takiej technologii paznokcie są twardsze i bardziej mocne niż po zastosowaniu tradycyjnego żelu, a efekt pięknego manicure bez napowietrzania utrzymuje się na dłoniach nawet do kilku tygodni.

Flexy gel elisium przedłuża i utwardza płytkę paznokcia, chroni paznokcie przed łamaniem, nadając im zdrowy i naturalny wygląd. Subtelna kolorystyka dostępna w czterech odcieniach: bieli, beżu, mlecznym i różanym nadaje paznokciom klasyczny i ponadczasowy charakter. Uniwersalny manicure bez konieczności codziennych zabiegów utrzymujący się nawet do kilku tygodni to największa zaleta stosowania flexy gelu elisium.

Flexy gel elisium – czym jeszcze może zaskoczyć?

Oprócz tego, że przy pomocy flexy gelu można z łatwością stworzyć nienaganny manicure, kosmetyk ten jest szczególnie ceniony ze względu na brak nieprzyjemnego i drażniącego zapachu monomerów.

Co więcej, preparat nie zastyga zbyt szybko, dopiero w lampie LED/UV, dając odpowiednio dużo czasu na proces formowania kształtu paznokcia. Samo zaś utwardzanie trwa zaledwie 30 sekund. Po tym zabiegu paznokcie są gotowe!