Opublikowany w Kosmetyki

Kremy do pielęgnacji skóry Dottore Cosmeceutici

Kosmeceutyki marki Dottore Cosmeceutici są doskonale znane w Polsce, a także w innych krajach Europy. Firma stworzona przez wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej już od prawie dziesięciu lat produkuje kosmeceutyki z myślą o zapewnieniu zdrowej i młodej skóry jak największej ilości ludzi. Jednymi z najbardziej znanych produktów Dottore Cosmeceutici są kremy do pielęgnacji skóry, stosowane nie tylko przez osoby prywatne, ale też w licznych gabinetach kosmetycznych. Czym się one charakteryzują?

Kremy pielęgnacyjne marki Dottore Cosmeceutici

Tego typu kosmeceutyki potrafią poradzić sobie z większością problemów dermatologicznych. Są one sprzedawane w większości aptek, co potwierdza bezpieczeństwo ich stosowania. Dzięki starannemu dobraniu składników podczas produkcji kremy Dottore Cosmeceutici mogą być używane nawet na skórze z tendencją do trądziku. Firma jest najbardziej doświadczonym producentem kosmeceutyków w całej Polsce, co przekłada się na jakość sprzedawanych przez nią kremów pielęgnacyjnych.

dottore

Jakie kremy oferuje firma Dottore Cosmeceutici?

Linia kremów pielęgnacyjnych doktora Jankowiaka jest bardzo zróżnicowana i cały czas się rozwija. Oprócz kremów przeciwzmarszczkowych, nawilżających i odżywczych firma oferuje kremy odmładzające i odbudowujące skórę. Dużą popularnością odznacza się również krem City skutecznie chroniący skórę użytkownika przed działaniem czynników panujących w miastach, szczególnie przed Słońcem, smogiem i spalinami. Kremy pielęgnacyjne Dottore Cosmeceutici zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.