Opublikowany w Kosmetyki

Kosmetyki Herbatint – naturalna koloryzacja Twoich włosów

Wiele kobiet marzy o zmianie koloru włosów, niestety obawia się niekorzystnych efektów stosowania chemicznych farb. Silna koloryzacja może nie tylko narazić strukturę włosa, ale także osłabić jego cebulki i doprowadzić bądź wzmocnić wypadanie włosów. Kosmetyki Herbatint wychodzą temu problemowi naprzeciw. Herbatint to naturalne, trwałe farby do włosów o delikatnej dla skóry głowy i włosa formule. Szeroka gama kolorów oferowana przez markę sprawia, że każda kobieta poszukująca skutecznej, ale bezpiecznej koloryzacji – znajdzie coś dla siebie.

Naturalna koloryzacja włosów 

Kosmetyki Herbatint to naturalne preparaty do koloryzacji włosów, bez dodatków szkodliwych substancji – amoniaku, alkoholu czy metali ciężkich. Jest to wyjątkowo bezpieczna dla skóry formuła, która dodatkowo pielęgnuję włosy dzięki zawartości naturalnych ziół, łagodzącego aloesu oraz wielu witamin. Dodatek oczaru wirginijskiego sprawia, że skóra głowy po zmyciu farby jest dobrze oczyszczona, złagodzona oraz znormalizowana. Kosmetyki Herbatint dają gwarancje pokrycia nawet siwych włosów oraz trwałe utrzymanie efektu koloryzacji. 

Przyjemna formuła farby

kosmetyki herbatint

Farba tej marki jest wyjątkowa nie tylko ze względu na swój łagodny skład. Kosmetyki Herbatint tutaj zostały stworzone w formie koloryzującego żelu przeznaczonego do wymieszania z gładką emulsją aktywującą. Gotowa farba ma przyjemną konsystencję, którą łatwo nałożyć u nasady jak i na całą długość włosa. Dodatkowo gotowa mieszanka ma niezwykle delikatny, przyjemny zapach. Oryginalna henna zawarta w składzie koloru zapewnia wyraźne refleksy i domyka włosa na całej jego długości. Dodana do opakowania odżywka nada blasku i miękkości włosom po koloryzacji. 

– farba bezpieczna dla włosów,

– kosmetyki łagodne dla skóry głowy,

– pokrywa nawet siwe włosy,

– szeroka gama kolorów,

– odżywcza pielęgnacja dodana do produktu,

– produkt oparty na naturalnych składnikach,

– nietestowany na zwierzętach.