Opublikowany w zdrowie

Kosmetyki marki Solgar

Firma Solgar produkuje suplementy diety i śmiało można ją określić jako pioniera w tej dziedzinie. Preparaty są unikatowe i nowoczesne, dając producentowi wyróżnienie na tle innych. Marka Solgar powstała w 1947 roku i zasłynęła jako rodzinne przedsiębiorstwo. Od 70 lat zajmuje się produkcją witamin, minerałów, wyciągów ziołowych wysokiej jakości. Producent poza wzbogacaniem oferty, udoskonala produkty tak, żeby były lepiej przyswajalne i bardziej bezpieczne, Zwraca również uwagę na brak sztucznych konserwantów, barwników i aromatów.

Kilka powodów, dla których warto wybrać suplementy diety marki Solgar

solgar zelazoPrzede wszystkim preparaty tworzone są na podstawie badań naukowych. Podczas choroby nasz organizm wykazuje większe zapotrzebowanie na dane składniki, które pomogą mu podczas regeneracji i leczenia. Specjaliści badający preparaty, podczas tworzenia ich analizują zależność i wypuszczają produkt przeznaczony dla osób cierpiących na konkretne schorzenie.

Kolejny powód, to kontrola jakości produktu, zaczyna się już na poziomie surowca i trwa aż preparat będzie gotowy. Firma dobiera najlepsze składniki, aby suplementy spełniały oczekiwania.

W sklepie ByHealth znaleźć można produkty Solgar z dostawą do domu: https://byhealth.pl/solgar

Przegląd kilku produktów firmy Solgar

  • Solgar Naturalny Beat Karoten – nadaje skórze odcień opalenizny, chroni przed szkodliwym promieniowaniem UV,
  • Solgar Witamina E 200j.m. – neutralizuje wolne rodniki,
  • Solgar Witamina K2 – wspomaga proces krzepliwości krwi.