Opublikowany w Zabiegi kosmetyczne

Twoja cera wymaga dogłębnej odnowy? Skorzystaj z tych peelingów!

Rozszerzone pory, blizny potrądzikowe, przebarwienia czy zmarszczki – z tymi niedoskonałościami można walczyć na różne sposoby. Jedną z najskuteczniejszych procedur dla dogłębnej odnowy skóry są peelingi chemiczne, z których można skorzystać także w Warszawie w takich miejscach – https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/peeling-chemiczny-eksfoliacja-kwasami

Czym jest peeling chemiczny?

Pod tym terminem znajdują się zabiegi bazujące na specjalnych preparatach kwasowych, które powodują złuszczenie skóry. Nazywane są także chemabrazją.

Takie peelingi polecane są osobom, które chciałyby skutecznie zlikwidować różne niedoskonałości skóry, a także nadać jej promienny, młody wygląd.

Wskazania:

– przebarwienia – piegi, plamy posłoneczne

– blizny, w tym blizny potrądzikowe

– nierównomierna cera

– rozszerzone pory

– trądzik zwyczajny

– cera wiotka

– drobne zmarszczki

– cienie pod oczami

Rodzaje peelingów kwasowych

Peelingi te są prowadzone z użyciem różnych rodzajów kwasów, na przykład glikolowego, salicylowego, mlekowego, azelainowego czy pirogronowego, z których każdy ma nieco inny wpływ na skórę.

Rodzaj kwasu dobiera się w zależności od oczekiwanych efektów oraz od typu cery. Stosuje się także różne stężenia, aby uzyskać efekt powierzchownego albo dogłębnego złuszczenia skóry.

Gdzie można skorzystać z zabiegu?

Aktualnie peeling chemiczny w Warszawie można wykonać niemalże w każdym gabinecie medycyny estetycznej.

Za peelingi chemiczne w Warszawie należy zapłacić od około 150 do 400 złotych w zależności od wybranej procedury. Gabinety często oferują także zniżki przy wykupieniu pakietu kilku zabiegów.