Opublikowany w Zabiegi kosmetyczne

Nip piercing, czy warto go wykonać?

Nip piercing stał się obecnie bardzo modny, bo możemy za jego pomocą bardzo dyskretnie ozdobić swoje ciało. Jeszcze jakiś czas temu, nipple piercing był wykonywany wyłącznie przez modelki, a także osoby, które obnażały się zawodowo. Bardzo często osoby, które uwielbiały styl emo, a także inne style, gdzie kolczyki są bardzo pożądane, decydowały się na przekucie sutka. Obecnie kolczyk w tym miejscu jest bardzo często spotykamy i wiele osób decyduje się właśnie, tak je ozdobić, aby wyglądać wyjątkowo i bardzo ciekawie. 

Kolczyki do nipple piercingu, jakie wybrać?

Musimy wiedzieć, że wyłącznie dobrze wykonany piercing sutka będzie dla na bezpieczny, a także będzie prezentował się doskonale. Należy także zdecydować się na kolczyk, który będzie wyglądał dokładnie tak, jak tego chcemy, a także będzie na tyle dobrze wykonany, aby służył nam długi czas. To dlatego możemy zdecydować się na kolczyki ze stali chirurgicznej, złota, a nawet srebra. Wszystko zależy od naszego indywidualnego gustu. 

Jaki kolczyk na początek?

Kiedy chcemy zaopatrzyć się w kolczyk do nip piercingu, to na początek sprawdzi nam się ten wykonany ze stali chirurgicznej. Możemy mieć pewność, że będzie on bezpieczny dla naszej skóry, ale także przede wszystkim, że nie będziemy musieli obawiać się, że będzie dla nas drogi. To kolczyki ze stali chirurgicznej występują bowiem w wielu dostępnych wzorach, ale także nie kosztują dużo. Jeśli nie jesteśmy pewni, jaki kolczyk na początek wybrać, to ten wykonany ze stali, może nam się sprawdzić.