Opublikowany w Zabiegi estetyczne

Co warto wiedzieć o piercingu medusa?

Piercing to dodatek, który jest oryginalnym pomysłem na ozdobienie ciała. Kolczyki nie muszą przyozdabiać tylko uszy, ale mogą się pojawić także w innych miejscach. Popularnym wyborem jest medusa, która delikatnie podkreśla okolice ust, dając nieco błysku w centralnej części twarzy. 

Dla kogo jest piercing medusa?

Wybierając kolczyk medusa warto wiedzieć, że niezbędna będzie wizyta u odpowiedniego specjalisty, który przebiję skórę w odpowiednim miejscu. Cały zabieg jest bardzo szybki do wykonania, a do tego przekuwanie tkanki w tym miejscu jest stosunkowo mało bolesne. Kolczyk medusa można założyć od razu po zabiegu, a całość nie krwawi oraz nie przysparza innych dolegliwości, jeśli przebicie zostało prawidłowo wykonane. Warto również tutaj dodać, że medusa piercing nadaje się idealnie dla osób w różnym wieku. Często decydują się na niego osoby w wieku nastoletnim, jednak trend ten się zmienia. Kolczyki do piercingu medusa są dobrym wyborem nie tylko dla kobiet, ale tez dla mężczyzn, jest to propozycja unisex.

kolczyk medusa

Piercing medusa- co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Piercing medusa umieszcza się tuż nad górną wargą, nad łukiem kupidyna. Jest to dodatek, który zapewnia blask na twarzy i jest bardziej oryginalny niż kolczyki w uszach. Idealnie łączy się z innymi ozdobami na twarzy. Po zabiegu warto uwzględnić kwestię kolczyk medusa gojenie. Jest to etap, który nie zajmuje wiele czasu. Jednak warto w okresie być wyczulonym na pojawiające się zmiany skórne oraz szczególnie dbać o higienę. Może to uchronić przed rozwojem różnych zakażeń.