Opublikowany w Paznokcie

Moda na neony

Neonowe lakiery pozwalają wyróżnić się z tłumu i poczuć się wyjątkową. Na tak odważne kolory decydują się nie tylko Panie, które cechuje pewność siebie ale także tzw. „szare myszki”

Trendy modowe i urodowe ulegają ciągłym zmianom, lakiery do paznokci o neonowych kolorach są jednym z najpopularniejszych trendów w przeciągu ostatnich kilku lat. Neonowe kolory to odcienie, które przykują uwagę niejednego przechodnia i dodadzą paznokciom wyrazistego efektu. W tym artykule przyjrzymy się modzie na lakiery o neonowych kolorach, dowiemy się, jakie są ich zalety oraz jakie kolory cieszą się największą popularnością.

W czym tkwi ich wyjątkowość?

  Neonowe kolory to paleta w której znajdziemy wiele wyrazistych i jaskrawych odcieni. Przez długi okres czasu neonowe kolory były przypisywane tylko osobom o odważnej i ekscentrycznej osobowości. Obecnie wiele Pań decyduje się na taką kolorystykę paznokci. 

Dodają one stylizacji charakteru i drapieżności. Osoby podążające za najnowszymi trendami pokochały neonowe lakiery do paznokci i z dumą pokazują je na różnorodnych okazjach.

Jedną z głównych zalet lakierów neonowych jest ich wszechstronność. Neonowe paznokcie można nosić na co dzień ale sprawdzą się również podczas różnego rodzaju okazjach specjalnych. Tak samo jest z porą noszenia takiej stylizacji paznokci. Lakiery o neonowych kolorach sprawdzą się wiosną lub latem ale też będą świetnie wyglądać i rozjaśniać mroźne dni.

Jak uzyskać wymarzony efekt?

Podczas aplikacji lakierów neonowych należy pamiętać o kilku istotnych krokach:

  1. Należy użyć bazy pod lakier, która przedłuży trwałość manicure’u. 
  2. Następnie nakładając lakier, warto zastosować dwie cienkie warstwy, aby uniknąć smug i nierównomiernego koloru. 
  3. Po zakończeniu należy użyć również top coat’u, który zapewni dłuższą trwałość manicure’u.

Lakiery neonowe są świetnym sposobem na wyrażenie swojego wewnętrznego, buntowniczego głosu ale też sprawdzą się idealnie na: festiwalach, koncertach, imprezach w stylu cosplay. Neonowe lakiery pozwolą wyróżnić się z tłumu i podkreślą styl każdej kobiety, niezależnie od wieku.