Opublikowany w Kosmetyki

SugarBearHair – wegańskie żelki dla zdrowia Twoich włosów

Życie w pędzie i niezróżnicowana dieta odbijają się często na naszych włosach, a tradycyjne suplementy w postaci tabletek często zniechęcają. Warto zatem przyjrzeć się suplementom SugarBearHair! Ich wyjątkowość objawia się w formie – są one w postaci smacznych żelków i w dodatku żelków wegańskich, zatem mogą je stosować osoby, które odrzucają produkty odzwierzęce.

SugarBearHair – alternatywa dla tabletek

Braki w diecie i osłabienie włosów wymuszają na nas suplementację, jednak codzienne przyjmowanie tabletek bywa zniechęcające. SugarBearHair przychodzi tu z pomocą i nowatorskim, przyjemnym rozwiązaniem! Ten suplement jest dostępny w postaci żelków w kształcie uroczych misiów i nie zawiera żelatyny, jest zatem doskonałą opcją dla wegan i wegetarian. Żelki SugarBearHair mogą być stosowane od 13 roku życia, bez względu na płeć. Ważną informacją jest też to, że nie zawierają glutenu, ani białka.

SugarBearHair

Warianty żelków SugarBearHair

W sklepie Bellita https://bellita.pl/sugarbearhair dostępne są dwa warianty suplementów z żelkami SugarBearHair:

  • niebieskie żelki SugarBearHair Hair Vitamins o smaku jagodowym, zawierające następujące witaminy i minerały: witamina A, witamina C, witamina D, witamina E, witamina B6, kwas foliowy, witamina B12, biotyna, kwas pantotenowy, jod, cynk, cholina i inozytol. Są słodzone cukrem trzcinowym.
  • różowe żelki SugarBearHair Women’s Multi Vitamin: dla kobiet, wpływające nie tylko na włosy, ale także na skórę, paznokcie i dodające energii. Także są słodzone cukrem trzcinowym.

Oba warianty zawierają 60 żelków i nie zawierają słodzików, czy sztucznych aromatów. Dziennie należy spożywać 1 lub 2 żelki, co starcza na ok. miesiąc lub dłużej w zależności od preferowanej dawki. Jak przy wszystkich suplementach nie należy przekraczać zalecanej dziennej ilości żelków.