Opublikowany w Kosmetyki

Piękny manicure, czyli to co kobiety kochają najbardziej

Piękne, zadbane dłonie oraz elegancki lakier do paznokci to niewątpliwie wizytówka każdej kobiety. Tradycyjne lakiery mają jednak to do siebie, że już po kilku dniach odpryskują a kolor po kontakcie z wodą szybko blednie. Jak więc zadbać o idealny manicure? Poniżej, kilka cennych wskazówek.

Idealny manicure na kilka tygodni

manicure czerwone paznokcie


Odkąd na rynku pojawił się lakiery hybrydowy, wiele pań zakochało się w nim bez reszty. Zarówno w zakładach kosmetycznych, jak i we własnych domach panie eksperymentowały z kolorami oraz z możliwościami, jakie hybryda oferuje. Trwałość, solidność, mocny kolor oraz możliwość zastosowania różnorodnych dodatków sprawia, że wiele kobiet nie wyobraża już sobie bez hybrydy życia. Lakier hybrydowy obowiązkowo musi się znaleźć zarówno na dłoniach, jak i na stopach u każdej zadbanej, eleganckiej instynktownej kobiety.

Trwałe lakiery hybrydowe


Kosmetyczki chętnie proponują paniom trwałe lakiery hybrydowe, które potrafią utrzymać się na paznokciach w nienagannej kondycji nawet do kilku tygodni. Jego wykonanie wcale nie jest takie czasochłonne ani skomplikowane, dlatego wiele kobiet z czasem kupuje sobie dostępne w sklepach zestawy startowe, by samodzielnie tworzyć różnorodne wzory w zaciszu własnego domu. Dzięki temu co kilka tygodni można mieć na paznokciach zupełnie nowy, oryginalny lakier hybrydowy w ulubionym kolorze. Bez problemu także przyjdzie paniom upiększyć paznokcie o ciekawe i modne wzorki.