Opublikowany w Kosmetyki

Olaplex 3 – innowacyjna kuracja odbudowująca włosy do użytku domowego

Olaplex to linia kosmetyków profesjonalnych bazujących na opatentowanym składniku Olaplex. Wchodząca w ich skład kuracja Olaplex 3 jest uzupełnieniem pielęgnacji salonowej, by kompleksowo odbudować zniszczone włosy. https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199

Olaplex – odbudowa włosów od środka


Kosmetyki Olaplex wykorzystują składnik Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, który posiada zdolność do regeneracji mostków dwusiarczkowych wiążących proteiny budulcowe włosów. To one odpowiadają za ich dobrą kondycję.

Mostki dwusiarczkowe są bardzo podatne na zniszczenie podczas agresywnych zabiegów koloryzacji i stylizacji włosów. Właśnie dlatego po takich procedurach są one często matowe, suche, splątane.

Olaplex 3 – dogłębna regeneracja zniszczonych włosów
Kuracja Olaplex 3 to kosmetyk dedykowany do użytku domowego. Stanowi uzupełnienie zabiegu Olaplex dostępnego w salonach fryzjerskich.

Produkt może być stosowany zarówno w celu regeneracji włosów po stylizacji i koloryzacji, jak również jako przygotowanie do tego typu zabiegów.

Kuracja Olaplex 3 – działanie:

  • dogłębna odbudowa,
  • zwiększenie elastyczności,
  • wzmocnienie struktury,
  • zdrowy blask.

Jak stosować kurację Olaplex 3?


Kuracja ma formę odżywki, którą nakłada się na 20-40 minut. W tym czasie jej składniki aktywne przenikają do włosów, aby je zregenerować. Kosmetyk należy stosować 1-2 razy w tygodniu.

Kurację oraz inne kosmetyki z linii Olaplex do użytku domowego można zakupić w dobrych sklepach fryzjerskich.