Opublikowany w Kosmetyki

Kompleksowa pielęgnacja skóry – serum i płyny micelarne Bioderma

Do zalet serum do twarzy przy codziennej pielęgnacji skóry zalicza się zawartość skoncentrowanych składników aktywnych. W ten sposób takie produkty są w stanie bardzo silnie oddziaływać na skórę powodując intensywne nawilżenie oraz odżywienie skóry.

Jak stosować serum?

Na serum warto się decydować, gdy:

– skóra jest wrażliwa,

– występuje odwodnienie skóry,

– skórze brakuje nawilżenia,

– po terapiach wysuszających skórę.  

Wybierając serum warto postawić na takie, które posiada bogaty skład. W tym względzie serum z linii Bioderma Hydrabio to między innymi kwas hialuronowy, witamina E czy ekstrakt z jabłka.

Kompleksowa pielęgnacja skóry

Przy kompleksowej pielęgnacji skóry niezbędne jest korzystanie z różnych produktów o sprawdzonym działaniu. Korzystając z produktów Bioderma Sensibio można mieć pewność, że używa się bezpiecznego dermo kosmetyku do codziennej pielęgnacji. Płyn miceralny Bioderma Sensibio można z powodzeniem stosować w przypadku skóry mieszanej, normalnej czy suchej.

Wybierając skuteczne kosmetyki do pielęgnowania skóry, bardzo ważne jest przede wszystkim kierowanie się składem, który musi być dopasowany do typu skóry. Szczególnie gdy występują problemy z konkretnymi typami skóry, jak trądzikowa czy tłusta ważne jest, aby zastosować bezpieczne produkty. Do takich zalicza się Bioderma Sebium, który jest polecany przez dermatologów. Specjalnie przygotowany w celu redukowania niedoskonałości skóry. Atestowany produkt jest w stanie zagwarantować możliwość skutecznego uzyskania oczekiwanych efektów.