Opublikowany w Kosmetyki

Klipsy do przedłużania paznokci, dlaczego warto po nie sięgać?

Przedłużanie paznokci w domowym zaciszu stało się bardzo popularne, bo obecne preparaty znacznie ułatwiają to zadanie. Możemy liczyć na ogromną precyzję, a także na to, że osiągniemy efekty takie same, jak w przypadku profesjonalnego przedłużania w salonie kosmetycznym, jednak zapłacimy za to zdecydowanie mniej. Jednym z bardzo pomocnych narzędzi są klipsy do przedłużania paznokci, które nie tylko ułatwią pracę i znacznie ją przyspieszą, ale także zapewnią zdecydowanie lepszy efekt końcowy.

Klipsy do przedłużania paznokci, a budowanie krzywej „C”

Krzywa „C” prawidłowo zbudowana jest kluczem nie tylko do idealnego wyglądu paznokcia, ale także znacznie przedłuża jego trwałość. Jest to szczególnie ważne w przypadku paznokci przedłużanych, kiedy to kształt paznokcia budujemy od podstaw. W przypadku akrylożelu możemy z powodzeniem wykorzystać klipsy tipsów, które znacznie ułatwią nam budowanie prawidłowej krzywej „C”, aby ta prezentowała się okazale i przedłużane paznokcie były jak najbardziej trwałe. 

Dlaczego to takie ważne?

Musimy pamiętać, że to właściwa budowa paznokcia jest nie tylko gwarancją idealnego wyglądu, ale także trwałości. Nienaturalne i mało symetryczne paznokcie są bowiem zdecydowanie bardziej narażone na uszkodzenia, co niestety powoduje, że możemy zdecydowanie krócej się nimi cieszyć. Klipsy są więc bardzo pomocnym elementem, który świetnie sprawdzi się osobom nie mającym wcześniej styczności z przedłużaniem paznokcia i niepotrafiącym budować idealnego kształtu płytki, co jest kluczowe.