Opublikowany w Kosmetyki

Balsam idealny do bardzo suchej skóry

Bardzo sucha skóra ze skłonnością do atopii wymaga stałego nawilżenia i odpowiedniego odżywienia. Lipikar balsam ap+, który działa kojąco, zapobiega nawrotom suchości, eliminuje uczucie swędzenia oraz odbudowuje warstwę ochronną skóry będzie dla takiej skóry idealny. Jego właściwe stosowanie na oczyszczoną i osuszoną skórę tak często, jak to jest potrzebne, przynosi natychmiastowe efekty. Skóra staje się gładsza, znika uczucie jej swędzenia i suchości.

Idealny nie tylko dla dorosłych

Lipikar balsam ap+ La Roche-Posay można stosować u wszystkich osób niezależnie od wieku, także u noworodków i dzieci. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji całego ciała, w tym również twarzy. Produkt został przetestowany dermatologicznie, a jego skuteczność została potwierdzona licznymi badaniami.
Jego składniki zapewniają ogromną skuteczność w odbudowie i ochronie tej warstwy skóry, która jest narażona na działanie drażniących czynników.

Nie powoduje reakcji alergicznych

Balsam nie zawiera barwników, parabenów, ani żadnych substancji zapachowych i innych wywołujących jakiekolwiek podrażnienia. Posiada taką formułę, opartą na najnowszych odkryciach w dziedzinie dermatologii, która nie podrażnia skóry i jest idealna dla alergików.
W skład lipikar balsamu ap+ wchodzą miedzy innymi masło shea, niacynamid, woda termalna z La Roche-Posay, microresyl oraz składnik najważniejszy czyli Aqua Posae Filiformis.
Stosowanie balsamu powoduje, że skóra jest gładka, odpowiednio nawilżona i odżywiona, a przede wszystkim przestaje być ponownie bardzo sucha.