Opublikowany w Kosmetyki

Jakie kolory lakierów hybrydowych wprowadzić do swojego salonu w tym sezonie?

Stylistki paznokci zastanawiają się nad tym, jakie kolory hybryd wprowadzić do swojej oferty w tym sezonie. Nie da się ukryć, że marki produkujące lakiery mają bardzo szeroki wybór kolorów. Każda nowa buteleczka to jednak spory wydatek. Jeżeli klientki rzadko korzystają z jakiegoś koloru, po jakimś czasie po prostu się on marnuje. Co zatem kupić, co będzie popularne i lubiane jesienią? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek.

Na jakie kolory hybryd postawić?

Kolory lakierów hybrydowych zmieniają się sezonowo, jednak każda marka ma w swojej ofercie również trochę pewniaków, a zatem odcienie, które są wybierane przez klientki bez względu na sezon. Jesienią bez wątpienia warto postawić na jakieś nowości, aby dać klientkom możliwość korzystania na przykład z różnych odcieni brązów, zieleni, pomarańczy. Taka kolorystyka przecież tak mocno nawiązuje do jesiennych barw. Sporo tego typu kolorów znajduje się teraz w ofercie firm produkujących hybrydy.

Klasyczne i ponadczasowe kolory lakierów hybrydowych

Każda stylistka paznokci musi pamiętać również o tych klientach, które nie stawiają na kolory sezonu, zawsze wybierając to, co ponadczasowe. Dlatego też w ofercie kolorów na jesień muszą znaleźć się wszelkie neutralne barwy, a zatem tak zwane odcienie nude oraz czerwienie, róże. Ze względu na zbliżający się małymi krokami okres Bożego Narodzenia, warto postawić również na lakiery z brokatowym wykończeniem.