Opublikowany w Kosmetyki

Jaki produkt pod oczy warto kupić?

W drogeriach i znanych sklepach z kosmetykami i produktami do makijażu można znaleźć szeroką gamę produktów, które sprawiają, że nasz makijaż jest perfekcyjny, a cera nawilżona, odżywiona i zadbana. Wiele pań szuka idealnego produktu pod oczy. To miejsce jest dość wymagające, gdyż skóra na nim jest bardzo delikatna i wrażliwa. Jaki produkt sprawdzi się więc najlepiej w tym miejscu? Czym zatuszujemy niedoskonałości oraz podkreślimy nasz make-up? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Koniec z sińcami i opuchlizną pod oczami

Panie (i to w różnym wieku) nie zawsze budzą się tak jak aktorki w filmach. Nie zawsze ich twarz jest idealna. Dlatego też, wiele z nas „wspomaga” się makijażem, który ma za zadanie podkreślić nasze piękno oraz „schować” to co nam się w naszej twarzy niekoniecznie podoba. Wiele z nas ma problem z sińcami pod oczami i opuchlizną. Dlatego też, profesjonaliści w dziedzinie urody zgodnie twierdzą, iż każda z nas powinna wspomóc się korektorem pod oczy. Dobry korektor pod oczy w dosłownie kilka sekund zakryje ciemniejsze miejsca na naszej twarzy, które nie wyglądają zbyt dobrze i korzystnie. Dodatkowo, dobry korektor nie tylko zakryje niedoskonałości ale i odżywi oraz nawilży to miejsce, tak by skóra nie wysychała i powodowała dodatkowych zmarszczek. Korektor pod oczy powinien więc mieć lekką, kremową lub żelową konsystencję, by łatwo się rozprowadzał oraz bez problemu przyjął następne produkty, które nałożymy na twarz, takie jak choćby podkład czy puder.

Idealne rozświetlenie

Oprócz zakrywania mankamentów twarzy, zawsze warto nawet zwykły, codzienny make-up uzupełnić o delikatny błysk. Tutaj produktem flagowym jest rozświetlacz pod oczy, który idealnie się sprawdza, by podkreślić miejsca, z których właścicielka jest dumna. Rozświetlacz pod oczy sprawia, że oczy i skóra pod oczami wydaje się bardziej naturalna, świeża i promienna.