Opublikowany w Kosmetyki

Kosmetyki Jean D’Arcel dla suchej skóry

Kosmetyki Jean D’Arcel znajdą swoich fanów również u osób z przesuszoną skórą. Ich produkty są specjalnie dopasowane, a każdy składnik produktu został dokładnie przemyślany.

Zaawansowany płyn nawilżający


Ten nawilżający, lekki płyn zapewnia znaczną świeżość i czystą wilgoć, aby w sposób trwały gasić suchą skórę. Advanced Moisturizer Fluid jest natychmiast wchłaniany przez skórę, ożywia cerę dzięki nowej elastyczności i daje uczucie dobrego samopoczucia i optymalnej funkcjonalności. Można go również stosować z kremem ochronnym lub bez.

Zaawansowany krem ​​nawilżający w żelu


Ten kremowy żel jest jedwabiście miękki, który delikatnie wtapia się w skórę, zapewniając doskonałą świeżość. Jego działanie jako krem ​​na dzień zapewnia maksymalne i doskonałe czynniki nawilżające. Ten produkt jest niezbędny dla jędrnej, a jednocześnie miękkiej i elastycznej skóry o zdrowym odcieniu i optymalnej elastyczności.

Zaawansowany krem ​​nawilżający na dzień


Ta wydajna, wygodna pielęgnacja na dzień z wieloma właściwościami hydrofobowymi zapewnia dogłębne zaopatrzenie w wilgoć i rozpieszczające skórę lipidy, pozostawiając skórę jak jedwab. Jego gładkość zapewnia miękki, elastyczny i miękki wygląd, pozostawiając cerę zdrową i nawilżoną przez cały dzień.

Zaawansowany krem ​​nawilżający na noc


Ten wysoce skuteczny krem ​​na noc ma nowoczesne składniki nawilżające i restrukturyzujące z naturalnymi olejkami roślinnymi dla suchej i bardzo suchej skóry. Skóra czuje się rozbudzona i zrewitalizowana oraz skutecznie nawilżona, pozostawiając ją elastyczną i naturalnie promienną.

Zaawansowany krem ​​pod oczy nawilżający


Ten wysokiej jakości krem ​​pod oczy zawiera substancje aktywne, skutecznie dostarczane z nowoczesnymi kremami nawilżającymi, dla wrażliwych okolic oczu. Daje nową energię wysuszeniu skóry, delikatnie, ale skutecznie. Wzmacnia związki elastyny ​​i włókien kolagenowych, dzięki czemu zmniejsza się zmarszczki i linie. Oznaki zmęczenia i cienie zajmują miejsce na jaśniejszym, dobrze nawodnionym obszarze konturu oczu.

Zaawansowany krem ​​nawilżający


Ten ultranowoczesny koncentrat substancji aktywnych jest wyposażony w wiele substancji nawilżających, które zapewniają długotrwałe intensywne działanie na suchą skórę. Wynika to z wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego, który zwiększa objętość skóry, zapewniając zdrową, elastyczną cerę pełną elastyczności, porównywalną do efektu 3D.

Satynowy jedwabny koncentrat


Ten koncentrat substancji aktywnych z cennymi białkami jedwabiu jest szczególnie łagodny, zapewniając intensywne dostarczanie wilgoci w celu ożywienia suchej skóry. Jednocześnie wilgoć jest zatrzymywana przez niewidoczny, elastyczny film, który pokrywa i chroni skórę. Cera reaguje zwiększoną elastycznością, świeżością i żywym wyglądem.

Barwiony krem ​​na dzień


Ten wyjątkowy zabarwiony krem ​​zapewnia efekt nawilżenia, pozostawiając matową i przejrzystą skórę. Uzupełnia naturalne odcienie skóry i podkreśla funkcje, pozostawiając świeżą cerę. Pigmenty odbijające światło ukrywają drobne nieregularności, a czynniki wykazują ich właściwości przeciwstarzeniowe. Ten produkt jest dostępny w dwóch odcieniach do wyboru.

Jeśli masz przesuszoną skórę, nie możesz przejść obojętnie obok kosmetyków Jean D’Arcel. Z pewnością pomogą ci otrzymać efekt jedwabistej skóry.